Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v Adventure golfe

V nedeľu 10.9.2023 sa konali v Oščadnici Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v Adventure golfe. Zároveň to bolo posledné ligové kolo Adventure ligy.

V silnej konkurencii družstiev, tak ako minulý rok, aj tento, sa celkovým víťazom ligy stal Hlohovec (pred Trnavou a Bratislavou) v zložení Miroslav Chmelka, Jozef Kabát, Marko Chmelka, Ján Svoreň, Andrej Žibek a Bianka Chmelková.

V jednotlivcoch zlatú medailu Majstra Slovenska na rok 2023 získal Miroslav Chmelka a bronzovú medailu získal Jozef Kabát. V kategórii juniorov sa stal Majstrom Slovenska Marko Chmelka a zároveň sa stal celkovým víťazom v súťaži juniorov. 2. miesto obsadil Ján Svoreň.

V juniorkách obsadila krásne 3. miesto Bianka Chmelková.

Kedže turnaj bol súčasťou WMF Word Adventure Golf Tour, zúčastnili sa ho aj hráči z Čiech a Rakúska. V  absolútnom poradí za účasti silnej konkurencie hráčov z Čiech a Rakúska skončil Miroslav Chmelka tretí.

I v takom malom meste ako je Hlohovec dávajú nadšenci adventure golfu dobré výsledky nielen v domácej lige ale aj na Majstrovstvách Slovenska a Majstrovstvách Sveta.

Ak máš záujem, stačí sa ozvať.

VÝSLEDKY MSR Oščadnica 2023

Zdieľajte nás na sociálnych sieťach