2. kolo 1. adventure ligy 2017/2018

V utorok 1. mája na minigolfovom ihrisku v areáli kúpaliska náš klub poriadal ligový turnaj 2. kolo 1. adventure ligy 2017/2018. Zúčastnili sa družstvá GK Trnava, MGK Hlohovec, AG Horní Bezděkov, AGK Zberba,MGK Hlohovec “B”, Tatramonti Poprad. Na otváraní turnaja sa zúčastnil viceprimátor mesta Hlohovec pán Miloslav Drgoň,
Vo veľmi príjemnej atmosfére a za ideálneho počasia sa začalo presne napoludnie. Hralo sa na tri kolá.
Darilo sa hlavne minigolfovému družstvu MGK Hlohovec ktoré sa umiestnilo na prvom mieste. V súťaži jednotlivcov vyhral hráč s najmenším počtom úderov Ján Paytina z AGK Zberba (po dvoch nočných…).
Na veľmi dobrom druhom mieste skončil náš hráč MGK Hlohovec Jozef Kabát. Tretie miesto obsadil Ján Tolarovič z Trnavy.
V súťaži žien sa umiestnila na prvom mieste Iveta Véghová z Trnavy, druhé miesto Jarmila Holická, tretie miesto Iveta Chynoradská. Juniorka Sofia Vykopalová, ktorá reprezentuje klub v Hlohovci sa umiestnila na prvom mieste.
Po 2 kolách adventure ligy je Hlohovec na krásnom druhom mieste.
Viceprimátor mesta Hlohovec pán Miloslav Drgoň turnaj ukončil odovzdaním víťazných pohárov a spomienkových darčekov. V športovom a kamarátskom prostredí sme strávili krásny prvo májový deň, na ktorý budú zúčastnení hráči určite radi dlho spomínať.

TU sú výsledky

Turnaj bol uzavretý pre registrovaných minigolfových hráčov pod Slovenským zväzom dráhového golfu. Registrovať do minigolfového klubu sa môže každý koho baví táto hra a chce si skúsiť
zasútažiť s ostatnými mini golfistami. Registrácia SZDG 10 € sezóna. Registrácia MGK HC na celú sezónu 10 € plus štartovné na turnaji .
Hráč by mal pre ligový turnaj spĺnať nasledujúce kritéria: na minigolfovom ihrisku v Hlohovci
by mal vedieť zahrať 3 po sebe idúce tréningové kolá s priemerom bodov do 55 pre mužov a dorastencov